PUTOVANJE U PORTUGAL

U studenom 2021. godine, maturantice naše škole su imale priliku putovati u Portugal uz pratnju razrednice Ksenije Faber, nastavnice Gordane Svetopetrić i ravnateljice Oksane Čuljat. Povod ovog poduhvata bilo je sudjelovanje na međunarodnom  plesnom festivalu “Lugar Futuro”. Naše plesačice su se publici predstavile sa “Svjetoboljom” čiji je autor Žak Valenta koji je predstavu i radio s našim izvođačicama, uz mentorstvo nastavnice Svetopetrić. Publika u Viseu je velikodušnim pljeskom nagradila naše učešće, a maturantice tako dobile značajnu potvrdu svoga rada. Uz ovaj nastup, imale su priliku pohađati plesne radionice i družiti se s kolegama iz drugih zemalja. 

Fotografije i videa o neprocjenjivo važnom putovanju u doba korone potražite na Facebook stranici škole.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *