06 - inter(me)d (29. ožujka 2021.)
Produkcija19-254
Foto16-3530
Foto19-427
41
47 - inter(me)d (29. ožujka 2021.)
28
Foto19-499
IMG-20210326-WA0009 (002)

KONTAKT

Škola suvremenog plesa Ane Maletić
Laginjina 13
10 000 Zagreb

OIB: 88059473763
IBAN: HR9723600001101528199

TELEFON: (00 385) 01 / 4670 400

RADNO VRIJEME ADMINISTRACIJE:
Od ponedjeljka do petka,
7:30 – 15:30 sati

Facebook | YouTube

ŠKOLA
skola@skolaanemaletic.hr

RAVNATELJICA
oksana.culjat@skole.hr

TAJNICA
mirjana.tomic2@skole.hr

RAČUNOVODSTVO
davorka.znidaric@skole.hr

PEDAGOGINJA
kristina.tensek1@skole.hr

ADMINISTRATOR IMENIKA
mario.jamic@skole.hr

SLUŽBENIK ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA
robert.stingl@skole.hr

RADNO VRIJEME PEDAGOGINJE

A tjedan
Ponedjeljak 9:00-14:00
Utorak 15:00-18:00
Srijeda 9:00-14:00
Četvrtak 14:00-19:00

Otvoreni sat za roditelje: četvrtkom 17:00-18:00

Otvoreni sat za nastavnike: srijedom 12:30-13:30

Otvoreni sati za učenike:

ponedjeljkom 12:30-13:30
utorkom: 16:30-17:30
srijedom: 9:00-10:00
četvrtkom: 14:00-15:00

B tjedan
Ponedjeljak 9:00-14:00
Srijeda 9:30-14:00
Četvrtak 14:00-19:00
Petak 9:00-14:00

Otvoreni sat za roditelje: četvrtkom 17:00-18:00

Otvoreni sat za nastavnike: četvrtkom 15:00-16:00

Otvoreni sati za učenike:

ponedjeljkom 12:30-13:30
srijedom: 9:00-10:00
četvrtkom: 14:00-15:00
petkom: 12:30-13:30

Ukoliko vam termini ne odgovaraju, možete se javiti putem e-maila na kristina.tensek1@skole.hr za dogovor.

RAZREDNICI I TERMINI INFORMACIJA, šk. g. 2023./2024.

OSNOVNA ŠKOLA
 1.1. AMaja Đivić  
 2.1. BMirta Stublić  
 3.1. CMaja Đivić  
 4.2. ADamir Janković  
 5.2./3. BKatarina Đurđević  
 6.2. CDamir Janković  
 7.2. EHilari Kos  
 8.3. AAndreja Radan  
 9.3. CNika Špekuljuk  
 10.3. EEmina Fatović  
 11.4.AVesna Matana Matić  
 12.4.BSanja Hrgetić  
 13.4.CSanja Hrgetić  
SREDNJA ŠKOLA
 14.PR. A/CEni Vesović  
 15.PR. BEni Vesović  
 16.1. A/CIvona Rosso  
 17.1. BIrena Mikec  
 18.1. DKarlo Horvat  
 19.2. A/B/CKsenija Faber  
 20.2. DAlma Cacan  
 21.3. A/B/CNataša Jurišić  
 22.3. DIvana Jerolimov  
 23.4.A/B/CPredrag Kresojević  
 24.4. DAna Krznarić  
OSNOVNA ŠKOLA    
1. A i 1. CMaja Đivić A i B tjedan – srijeda 18:00
BMirta Stublić A tjedan – srijeda 15:45 B tjedan – ponedjeljak 13:15  
A i 2. CDamir Janković A tjedan – ponedjeljak 19:00 B tjedan – srijeda 19:00  
2. B i 3. BKatarina Đurđević A tjedan – petak 11:00 B tjedan – četvrtak 16:30  
2. EHilari Kos A tjedan – ponedjeljak 18:00 B tjedan -ponedjeljak 19:30  
3. AAndreja Radan A tjedan – petak 18:00 B tjedan – četvrtak 18:00  
3. CNika Špekuljuk A tjedan – četvrtak 19:30 B tjedan – četvrtak 18:00  
3. EEmina Fatović A tjedan – utorak 11:45 B tjedan – ponedjeljak 17:15  
4. AVesna Matana Matić A tjedan – srijeda 16:30 B tjedan – četvrtak 17:15  
4. BSanja Hrgetić A tjedan – petak 19:30 B tjedan – utorak 9:30  
4. CSanja Hrgetić A tjedan – utorak 19:30 B tjedan – petak 9:30  
SREDNJA ŠKOLA    
PR. A/C i BEni Vesović A i B tjedan – ponedjeljak 19:30  
1. A/CIvona Rosso A tjedan – četvrtak 9:30 B tjedan – ponedjeljak 19:30  
1. BIrena Mikec A i B tjedan – srijeda 19:30  
1. DKarlo Horvat A i B tjedan – srijeda 17:30  
2. A/B/CKsenija Faber A tjedan – utorak 19:40 B tjedan – četvrtak 19:40  
2. DAlma Cacan A i B tjedan – četvrtak 18:30  
3. A/B/CNataša Jurišić A tjedan – četvrtak 10:15 B tjedan – petak 17:15  
3. DIvana Jerolimov A i B tjedan – ponedjeljak 15:00  
4. A/B/CPredrag Kresojević A i B tjedan – ponedjeljak 17:30  
4. DAna Krznarić A tjedan – srijeda 12:30 B tjedan – utorak 16:30