06 - inter(me)d (29. ožujka 2021.)
Produkcija19-254
Foto16-3530
Foto19-427
41
47 - inter(me)d (29. ožujka 2021.)
28
Foto19-499
IMG-20210326-WA0009 (002)

Četiri prve i dvije druge nagrade na 60. državnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa

Koreografija nastavnice Sanje Hrgetić, Ludus -i, m. igra koju su plesale učenice Petra Hukman, Naria Ljubić, Iva Nikolić, Dea Rakić i Nera Vancaš je osvojila prvu nagradu u prvoj kategoriji. U istoj kategoriji je osvojena još jedna prva nagrada s koreografijom Pokreni me, koju je kreirala nastavnica Katarina Đurđević, a otplesale su Maja Rajab, Ema Matijašević, Eva Smoljanović, Dora Šorša, Nina Trcin i Jelena Vuković. Drugu kategoriju je naša škola obilježila drugom nagradom. Nastavnica i koreografkinja je Nika Špekuljuk, a u njenom Začaranom krugu su bile Ines Janin, Lucija Pijaca, Amelie Medved, Vida Jadrešić, Tia Prosinečki i Izabela Štrac. Nastavnica Renata Vraneković je vodila učenike u trećoj kategoriji. Koreografija je Oblik, a učenici koji su plesali i time oblikovali prvu nagradu su Matija Prevolnik, Nathalie Nujster, Dora Maruševec, Marta Barac i Tara Medar. Koreografiju Opet je osmislila nastavnica Eni Vesović, a izveli su je Gisela Maria Karman, Helena Kirschenheuter, Ana Prevoznik i Krešimir Stjepan Zvonković, a osvojili su drugu nagradu. Natjecali su se u četvrtoj kategoriji kao i učenice nastavnice Adrijane Barbarić Pevek koja je iskreirala koreografiju Gledaj, vidi, vici, a otplesale su ju Larisa Radanec, Jana Maria Križić, Lana Bogović i Dinora Stipaničić.

Čestitamo svima na odličnom uspjehu!

Dokument rezultata